°C
   2021 06 14 Pirmadienis

   Mindaugas Puidokas palaiko Didžiojo šeimos gynimo maršo idėją ir ketina dalyvauti

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   2021-05-06 14:00:00

   LR Seimo narys Mindaugas Puidokas viešai išreiškė palaikymą Didžiajam Šeimos gynimo maršui 2021.

   Savo feisbuko paskyroje jis pasidalijo žinute:

   Stipri šeima - stipri valstybė! 

   Visada esu UŽ TRADICINĘ ŠEIMĄ ir jos stiprinimą. Tuo tikiu ir už tai visada kovoju! Pati šeimų maršo idėja, tradicinių šeimų stiprinimo gynyba yra labai sveikintina ir gera. Palaikau ją ir ketinu dalyvauti marše.

   Tikiu, kad renginys praeis gražiai ir kultūringai. Jame bus išsakytos skaudžiausios problemos, kurios kyla dėl agresyvaus Laisvės partijos ir dalies valdančiųjų genderinės politikos stūmimo Seime.

   Svarbiausias dalykas, kurį turime aiškiai deklaruoti: griežtas „ne“ genderinei politikai! Tiek praėjusios kadencijos Seime, tiek dabar griežtai pasisakau PRIEŠ Stambulo konvencijos ratifikavimą, PRIEŠ partnerystės įstatymo projektą, kuris yra apgaulingas Trojos arklys, atveriantis kelius LGBTQ+ poroms įvaikinti vaikus ir ateityje sudaryti santuokas. 

   Šeima yra tai, kas apibrėžta mūsų Konstitucijoje ir jokių interpretacijų negali būti!  Apklausos rodo, kad genderinei politikai nepritaria didžioji dalis Lietuvos žmonių. Manau, šis visos šalies žmonių susibūrimas ir protestas politikams aiškiai parodys, ką renkasi ir palaiko Lietuva. Kartu buldozeriu stumiamai politikai bus ištartas griežtas NE!“

   Skaityti komentarus

   rokas 2021 07 05 07:53

   Puidokas palaiko ir plokščios žemės teoriją ir tai, kad 5g ryšis platina covid. Na, bet kai esate neįgaliųjų organizacija, tai ši persona kaip tik savo vietoje. Sveikinu dar vienas pusgalvis jūsų gretose.

   0
   1
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Vida 2021 08 05 09:10

   Palaikau seimu marso ideja ir pritariu gerb. Puidoko issakytiems zodziams. Labai gerbiu jus. As tik uz tradicine seima !

   1
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Maryte 2021 08 05 09:16

   Puidokas- saunuolis!!!!

   1
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai