°C
   2021 04 13 Antradienis

   Prie „Didžiojo Šeimos gynimo maršo 2021″ jungsis ir Utenos baikeriai

   Nuotrauka: Utenos baikerių Motoklubas „Fire Wheel“ MCC Utena

   Autorius: infa.lt informacija
   2021-03-16 11:00:00

   Praėjusią savaitę infa.lt rašė apie pokalbį su Marijampolės baikeriais, išsakiusiais pasirengimą dalyvauti „Didžiajame Šeimų gynimo marše 2021″. Savaitgalį susisiekėme su Utenos ir Žemaitijos baikeriais iš kurių pirmieji nuotraukas atsiuntė uteniškiai, tai dabar su infa.lt bendrauja Utenos baikerių atstovas, Jonas Ivanauskas.

   infa.lt:  Sveiki Jonai, malonu. Jūs su bendraminčiais susibūrę į Klubą ar neformalų baikerių susivienijimą? Turite kokį vadovą?

   Mes esame Utenos miesto baikerių klubas ir turime savo prezidentą – tai Žydrūnas Četrauskas.

   Jei klubas – tai kaip vadinasi, o gal turite kokį neformalų pavadinimą?

   Turime, žinoma – motoklubas „Fire Wheel“ MCC Utena.

     

   O kiek savo plieninių žirgų grupėje turite narių? Ir ar merginų tarp jų yra, o jei yra – tai kiek?

   Vyrų narių turime 28, o štai merginų, deja, šiuo metu nėra. Ne visai moteriškas tai užsiėmimas. Na, nebent už vyro nugaros sėdėt :)

   Kiek teko girdėti – nedalyvaujate politiniuose renginiuose? Jei taip, tai kodėl ar dėl kokių priežasčių? Ar dėl to, kad jūsų tarpe yra skirtingų pažiūrų žmonės?

   Politiniuose ar politikų organizuotuose renginiuose stengiamės nedalyvauti. Tarp baikerių seniai įsitvirtinusi nerašyta taisyklė, kad motociklininkai nesivelia į politiką ar maksimaliai bando to išvengti. Tai griautų mūsų vienybės pamatą, – skirtingi požiūriai skaldytų klubų bendriją.

    

   Kodėl nutarėte prisijungti prie „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“? Jei galite išdėstykite plačiau savo mintis šiuo klausimu.

   Baikeriai viena iš tų visuomeninių grupių, kuri išlaikė didžiąją dalį senųjų tradicijų, vis dar puoselėja savitą gyvenimo būdą ir kultūrą. Todėl matydami kas vyksta pastaruoju metu Lietuvoje negalime išlikti abejingi.

   Esame tolerantiški, bet per prievartą kemšamos neaiškios ideologijos nežadame priimti. Dauguma auginame vaikus, puoselėjame tradicines šeimos vertybes. Esame lietuviai, laisvos šalies piliečiai, gyvename protėvių žemėje, todėl turime teisę į savo nuomonę.

   Gerbiame visus, tačiau neprivalome vyrų laikyti moterimis, o moterų vyrais. O Prie „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ prisijungėme išreikšdami savo pilietinę poziciją.   Kaip jūsų grupės (klubo) baikeriai visumoje žiūri į šį planuojamą renginį? Palaiko, abejingi ar dar kaip nors?

   Į šį renginį žiūrime palankiai, dauguma pilietinę akciją palaiko. Į netradicinės orientacijos piliečius žiūrėdavome pakankamai tolerantiškai, bet kada jie savo vertybes ir gyvenimo būdą pradeda kelti per švietimo sistemą ir lytinį auklėjimą į mūsų vaikų sąmonę, tai nėra gerai. Todėl negalime likti abejingi vaikų ir anūkų ateičiai.

   Kuriame taške planuotumėte prisijungti prie Šeimos gynimo Maršo, jei dalyvausite?

   Dalyvausime. Prisijungti žadame tarp Kauno ir Vilniaus magistralės ruože.

    

   Ko palinkėtumėte infa.lt skaitytojams? 

   Turbūt vienu žodžiu – SUSITELKIMO. Stovėti nuošaly paprasčiausiai negalime. Pasaulio kultūrų ir civilizacijų studijos rodo, kad išlieka tik tos tautos, kurios nepraranda savo identiteto, prigimtinės kultūros, ją plėtoja. Kad ir kokie nauji sluoksniai gultųsi ant esamo pagrindo, tas pagrindas yra etninių bruožų visuma, išgryninta per daugybę amžių. Ir kuo mažiau tą pagrindą judinsim tuo ilgiau išliksim savimi.

   Ačiū už pokalbį – susitiksime ten!

   Pagrindinis „Šeimų Sąjūdžio“ tinklapis yra čia „Šeimų sąjūdis“.

   Skaityti komentarus

   Jan 2021 16 03 11:37

   Palaikau baikerių klubo pozicija. Mielai sudalivauciau rengenija, kuri organizuos klubo nariai. Lauksiu informacijos apie renginį!!!

   1
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Vygintas 2021 17 03 09:15

   Tik taip .

   1
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai