°C
   2021 05 09 Sekmadienis

   Prie protesto „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ jungiasi penktas motociklininkų klubas – Šiaulių baikeriai

   Nuotrauka: Klubo nuotr. | Minfo.lt koliažas

   Autorius: infa.lt informacija
   2021-04-29 12:00:00

   infa.lt pakalbino Šiaulių baikerių klubo vadovą, išreiškusį norą jungtis prie visos šalies protesto „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ vyksiantį gegužės 15 dieną

   Sveiki, gal galėtumėte prisistatyti mūsų skaitytojams? 

   Sveiki, esu Linas Domeika, draugų vadinamas „klička“ Kuzma :) Esu vienas iš, Šiaulių baikerių klubo įkūrėjų ir klubo vadas.

   Koks klubo pavadinimas ir kiek turite narių? 

   Oficialiai esame asociacija „Sun City Bulls“, susibūrėme į bendraminčių klubą prieš 10 metų, klube turime 24 narius. Klubo branduolys yra Šiaulių mieste ( Saulės miestas ) dėl to ir kilo mintis klubo pavadinimui, „Sun City Bulls mcc“, ( Saulės Miesto Buliai ), bet narių turime ir Vilniuje, Kaune, Joniškyje bei tautiečių Airijoje.   Koks apytiksliai klubo narių amžiaus vidurkis? Ir kokie motociklai labiausiai pagarboje? 

   Klubo narių amžius nuo 21 iki 72 metų. O motociklų pagal rūšis neskirstome, vairuojame tuos plieninius žirgus kurie Mums patiems prie širdis.

   Ar merginas priimate į savo klubą ar tai grynai vyriškas užsiėmimas, jūsų nuomone? 

   Klubo veikloje dalyvauja tik išskirtinai vyriškas kolektyvas, bet be moterų-merginų neįsivaizduojame savo gyvenimų, tai per šventes, pasivažinėjimus jos kartu su mumis :)   Kaip ir kodėl nutarėte dalyvauti Šeimų gynimo marše?

   Apie Maršą diskutavome klube nuo protesto akcijos paskelbimo pradžios, o dėl dalyvavimo padėjo apsispręsti Editos skambutis :)

   Ar sutinkate su tuo, kad Šeimai, kaip institutui Lietuvoje kyla realus pavojus – ypač artėjančios Stambulo konvencijos ir partnerystės įstatymų priėmimo fone?

   Taip, sutinkame, abejonių čia nekyla.

   Ar visi jūsų klubo nariai pritaria dalyvavimui šiame marše – kiek jų žada dalyvauti? 

   Dalyvavimui marše pritariame visi, o prisijungsime į bendrą koloną visi tie, kurie tą dieną galėsime. 

   Ar tikite, kad dalyvavimas „Marše“ duos kažkokį apčiuopiamą rezultatą? 

   Labai tikimės, kad „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ duos apčiuopiamų rezultatų.

   Kurioje vietoje žadate prie jo prisijungti?

   Prisijungsime nuo Šiaulių miesto. 

   Gal norėtumėte ko nors palinkėti infa.lt skaitytojams?

   Norėčiau palinkėti skaitytojams vienybės, stiprybės, susitelkimo, tik Mes patys galime apginti savo šeimas ir Jų ateitį. Susitiksime visi ten!

    Jei norėtumėte kažką pridėti nuo savęs, Linai… 

   Visiems šios protesto akcijos organizatoriams noriu palinkėti kantrybės, stiprybės, nenuleiskite rankų ir manau, kad Jūsų vargai ir Mūsų visų palaikymas, padės tvirtai apginti „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021″ šūkį – „ STIPRI ŠEIMA – STIPRI VALSTYBĖ“

   Dėkoju už pokalbį. 

   Ačiū.

   Skaityti komentarus