°C
   2021 11 27 Šeštadienis

   Protesto akcijos organizatorių pareiškimas

   Nuotrauka: laisvosvisuomenesinstitutas.lt nuotr.

   Autorius: kaunofurumas.lt informacija
   2021-04-28 11:00:00

   Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021 organizacinis komitetas

   Pareiškimas visuomenei ir žiniasklaidai 2021 m.balandžio 26 d.

   Pastaruoju metu prieš “Didįjį šeimos gynimo maršą 2021“ prasidėjo ir stiprėja puolimas socialiniuose tinkluose ir sisteminėje žiniasklaidoje. Nors į daugelį klausimų jau esame ne kartą atsakę savo tekstuose ir laidose, siekdami išvengti žmonių sąmoningo klaidinimo dar kartą paaiškiname savo tikslus ir siekius. 1. Siekiant suskaldyti Lietuvos žmones ir pasėti abejonę protesto akcijos nuoširdumu nepaliaujamai teigiama, kad mūsų tikslas yra įkurti politinę partiją. Tam melagingam teiginiui skleisti net panaudojamos fiktyvios socialinių tinklų paskyros, kurios kuriamos mūsų vardu.

   Atsakingai pareiškiame, kad mūsų tikslas nėra politinės partijos kūrimas. Mes telkiame visuomenę pilietiniam pasipriešinimui prieš brukamą genderizmo praktiką, už tradicinės šeimos ir vertybių išsaugojimą. Tolesni mūsų veiksmai priklausys nuo valdžios reakcijos į mūsų reikalavimus ir Lietuvos žmonių valios.

   2. Esame kaltinami, kad kuriame prorusišką judėjimą, kurio tikslas išstoti iš Europos Sąjungos ir NATO. Mes siekiame, kad mūsų Tėvynėje įsigalėtų tiesa, teisingumas ir žodžio laisvė, nebūtų naikinamos tradicinės vertybės ir nekeliame sau su užsienio politika susijusių tikslų. Patriotizmas yra būtina sąlyga visiems, prisidedantiems prie mūsų protesto akcijos organizavimo ir yra pagrindinė mūsų vidinė nuostata. Esame už stiprią, orią valstybę, pasisakome už artimesnį bendradarbiavimą su tomis Europos Sąjungos valstybėmis, kurios priešinasi genderizmo ir neomarksizmo įsigalėjimui, kovoja už tradicinės šeimos išsaugojimą, t.y. su Lenkija, Vengrija, Slovakija bei su vertybiškai artimais, tautiniais visų Europos šalių visuomeniniais judėjimais.

   3. Atsiribojame nuo visų neaiškios reputacijos, pseudopatriotinėmis pažiūromis pagarsėjusių veikėjų ir kito visuomenėje esančio antivalstybinio gaivalo, siekiančio prisiplakti prie mūsų organizuojamos protesto akcijos ir bandančių ją kompromituoti visuomenės akyse.

   4. Visos protesto „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ akcijos metu griežtai laikysimės pagarbos principo ir, bendradarbiaudami su tvarką palaikančiais policijos pareigūnais, ryžtingai užkirsime kelią bet kokioms galimoms provokacijoms, vulgarumo, patyčių ar neapykantos apraiškoms.

   Tikime laisvų ir neabejingų savo valstybės ateičiai Lietuvos žmonių gera valia ir išmintimi. Stipri šeima – stipri valstybė!

   Skaityti komentarus

   Regina 2021 28 04 09:57

   Šeimų maršo aiškūs tikslai ir taikūs siekiai išsaugoti tautos vertybes, prigimtinę šeimą ir jostradicijas, demokratiją.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   milda.saule 2021 29 04 08:34

   Jūs pirma išsiaiškinkite, kas yra demokratija. Tai tokia valdymo forma, kai gerbiamos žmonių teisės, derinami interesai r pan. Jums šeimų kurti niekas netrukdo ir nesutrukdys, o Jūs tokiais maršais skleidžiate neapykantos žinute ir melagienas, nes jokiais šaltiniais ir logikos dėsniais nesugebate pagrįsi savo keliamų problemų.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Laima 2021 29 04 08:35

   Aktoriai sudegusio cirko...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai