°C
   2024 02 24 Šeštadienis

   Šeimų sąjūdžio pareiškimas

   Nuotrauka: Organizatorių nuotr.

   Autorius: Šeimų sąjūdžio organizacinis komitetas
   2021-06-03 09:00:00

   Lietuvos šeimų sąjūdis

   Pareiškimas Sąjūdžio įsteigimo 33-jų metinių proga

   2021 m. birželio 3 d.

   Sąjūdis įkurtas prieš 33 metus. Tiek laiko užteko Kristaus kelionei nuo gimimo iki Kryžiaus, tiek metų užteko mūsų kelionei, atvedusiai į kelio pradžią. Sugrįžome ten, kur vėl egzistuoja viena tiesa, vėl persekiojami ir stumiami į užribį laisvai mąstantys žmonės, vėl šalį užlieja nusivylimas ir netikėjimas savo valstybe ir ateitimi.

   Ar šis valstybės kūrimo laikas atnešė vilčių išsipildymą? Dažnai girdime klausimą „Ar už tokią Lietuvą kovojome?“ ir atsakymą – „Ne, ne už tokią“. Kaip tomis dienomis, vėl iškilo mūsų Tautos ir Valstybės išlikimo klausimas.

   Prieita riba, kai nebegalima stovėti po medžiu. Ne tik šeimų, bet ir visos šalies likimu susirūpinusi visuomenės dalis telkiasi. Lietuvos valstybę kuria Tauta – sako referendumu priimta mūsų Konstitucija. Ar ne laikas suprasti, kad Nepriklausoma Lietuva negali ir neturi būti nepriklausoma nuo jos žmonių? Nejaugi Tauta, kuri ir yra tikrasis suverenas, savo konstitucinę misiją atidavė valdžiai?

   Atėjo metas susigrąžinti keleto grupuočių privatizuotą valstybę ir ją atnaujinti. Tam, kad kas nors pradėtų keistis, yra vienintelis pasaulyje būdas – imti ir pradėti keisti. Ir pirmiausia reikia pažadinti žmones iš baimės, melo, nusivylimo ir nebetikėjimo savim tamsos.

   Tik tą padarius prasidės tai, ko laukiame. Tai nėra vienkartinis žingsnis, įvykis, tai ilgo kelio pradžia. Tikime, kad juo eisime, mūsų bus vis daugiau ir, prabėgus metams, nustebsime, kokia galybe mes tapome ir kaip pakentėme tai, kur iki šiol buvome.

   Sąjūdžio metinių progą Šeimų Sąjūdis sveikina visus sąjūdiečius, neabejingus Tautos likimui, savo Tėvynės ir asmeninei laisvei piliečius. Mes vėl išeiname į atsinaujinimo kelią ir vėl viskas priklauso nuo kiekvieno iš mūsų.

   Tai bus ilgas ir sunkus kelias, bet mes jį nueisime.

   Šeimų sąjūdžio organizacinis komitetas

   Skaityti komentarus

   Andrius Kairys 2021 03 06 11:29

   Gražūs sveikinimai Sąjūdžio metinių proga. Gražūs ir palinkėjimai tautiečiams. Tačiau stebint kas vyksta Lietuvoje, jau nei Baltijos kelias, nei Šeimų gynimo maršai nebegali šio buldozerio sustabdyti. Šis pareiškimas - puiku; mitingai - puiku; piketai, eisenos, maršai, žygiai... Ką jie dabar duoda? Nieko nemenkindamas sakau - nieko. Ir ilgainiui (tik tokia "pilietinė" veikla) žmones galutinai išsekins. Atsiras nusivylimas, norėsis nusilenkt likimui. Ar gi nematome kad ta maža LGBT grupelė kaip kaprizingas vaikas erzina ir šokdina savo tėvus. Jis - tas kaprizingas vaikas - jau pastebėjo, kad galima joti tuo keliu ir dar aukščiau lipti tautai ant kupros. Šitas myžniukas nebesuvaldomas ir dar puikiai žino, kad turi stiprų užnugarį konservatorius, kurie irgi žino, kad subliuškus Laisvės nuo proto partijai, subyrės ir visa valdančioji koalicija. Todėl man žema aiškinti mūsų politiniams bičiuliams, kad nebekurpkite tų iliuzinių mitingų, piketų kol tauta neapsikentūs visai išsilakstys, o šitie bestijos prikurs naujų, kenksmingų Lietuvai įstatymų, kuriuos jau sunkiai teks atstatyti ateity. Kada, pagaliau, protingiems organizatoriams dašus, kad tik kardinalūs pasikeitimai šį mėšlo garvežį gali sustabdyti. O tai reiškia - REFERENDUMAS IŠANKSTINIAMS RINKIMAMS.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Arunas Ribinkevicius 2021 05 06 02:44

   Saunuoliai.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Robertas 2021 04 08 10:25

   Dievas jusu nebeapsaugos jus Orlausko hienos

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai